Tarım Tesislerinde İnceleme

 Vali Lekesiz  Kırıkhan ilçemizde faaliyetini sürdüren Özova Tarım Tesisleri’nde incelemelerde bulunarak Özova Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat İçcan’dan bilgi aldı.
Tarım Tesislerinde İnceleme

Türkiye’nin en büyük mısır kurutma tesisine ve 150 bin tonluk Türkiye’nin en büyük depolama sistemine sahip olan tesiste gerçekleşen incelemelerin ardından bir açıklama yapan Vali Lekesiz, başarılı girişimcilerimizin hem ilimizin hem de ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynadığını söyledi. 

Tesisin, sadece ilimizin değil ülkemizin de ihtiyaç duyduğu tarım ürünlerinin karşılanmasında önemli bir yere sahip olduğunu kaydeden Lekesiz, ‘Bir ülkenin nitelikli iş dünyasında faaliyet gösteren girişimci sayısının arması, ülkenin gücünün de doğru orantılı olarak artmasının bir göstergesidir.’dedi. 

İncelemelere Kırıkhan Kaymakamı F.Fikret Çelik, Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, Hatay Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Aydın Tüfekçi de katıldı.

 

Tarım Tesislerinde İnceleme haberi 08 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  144540 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle