Tayvan Büyükelçisinden MKÜ YE Ziyaret

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">Tayvan B&uuml;y&uuml;kel&ccedil;isi Yaser Tai-Hsiang Cheng, MK&Uuml; ziyaret etti. B&uuml;y&uuml;kel&ccedil;i Yaser Tai-Hsiang Cheng&rsquo;i Rekt&ouml;rl&uuml;k Makamında Rekt&ouml;r Yardımcımız Prof. Dr. Yusuf &Ouml;nlen ve Rekt&ouml;r Danışmanı Do&ccedil;. Dr. Cengiz Yıldız ağırladı.</span>
Tayvan Büyükelçisinden MKÜ YE Ziyaret
Gerçekleşen ziyarette Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yusuf Önlen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; tarihin en eski yerleşim birimlerinden biri olan, her dinden ve kültürden vatandaşlarımızın karşılıklı hoşgörü ve kardeşlik içinde yaşadığı medeniyetler kenti Hatay’da büyükelçiyi ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Büyükelçi Cheng’e görevinde başarılar diledi.Büyükelçi Cheng ise Hatay’ın coğrafi yönden olduğu kadar tarih ve kültür açısından da çok önemli bir şehir olduğunu ifade ederek kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yusuf Önlen ve Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Cengiz Yıldız’a teşekkür etti.
Tayvan Büyükelçisinden MKÜ YE Ziyaret haberi 27 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle