TEDAŞ HALKIN SABRINI ZORLUYOR‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:18.6666660308838px">Ehdav Basın S&ouml;zc&uuml;s&uuml; &Ouml;zel Kalem m&uuml;d&uuml;r&uuml; Sedat BİLGİN Yaptığı Yazılı a&ccedil;ıklamada Tedaş&rsquo;ı Yerden yere vurdu.</span>
TEDAŞ HALKIN SABRINI ZORLUYOR‏

Yerel Seçimler sonrası yaşanan planlı ve plansız  elektrik kesintileri, Halkımızı canından bezdirdi. Yaşanan elektrik kesintilerinin TEDAŞ yetkililerine Defalarca bildirilmesine rağmen, sorunun giderilememesi, yaz sıcaklarıyla kavrulan Halkımızın mağduriyetini arttırıyor. Elektriklerin sıklıkla kesilmesi ve voltajların düşmesi sonucu beyaz eşyalarını dahi kullanamayan yurttaşlar, ne soğuk su içebiliyor, ne de bunaltıcı sıcaklardan uyuyabiliyor. BİLGİN Sorunun uzun süredir giderilememiş olması nedeniyle TEDAŞ yetkililerinin artık bu soruna kalıcı çözüm bulması gerektiğini yineledi.Yaz aylarında bile bu kadar sık elektrik kesintileri oluyor ise acaba kış aylarında başımıza ne gelecek diye kara kara düşünmekteyiz. Buradan Açıkça belirtmek istiyorum yapılan usulsüz kesintiler artık bizlerin ve vatandaşlarımızın sabrını taşırmıştır. Çarşı esnafı İş yapamaz duruma gelmiş ; Özellikle Kalp, Tansiyon ,Diyabet, Astım Ve Böbrek hastaları zor anlar yaşamaktadır. Kesintiler Yüzünden Yaşanacak Ölümlerden TEDAŞ Sorumlu olacaktır Hergün 20 ile 30 Yerleşim biriminde Kesintiler yaşanmaktadır.  Sivil Toplum Kuruluşu Ve Kanaat Önderleri Olarak bizler Halkımızın bizlere İletmiş oldukları Sorunları İlgili birimlere bildirmek ve açıklama yapmak Zorundayız.  Yaşanan sorundan artık iyice bunalan Halkımız, elektrik sorunlarının bir an önce giderilmemesi halinde alanlara çıkıp, yaşanan durumu protesto edeceklerini aktardı. Kamuoyu ve halkımızın bilgisine Sunarım. Dedi.

TEDAŞ HALKIN SABRINI ZORLUYOR‏ haberi 18 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1685 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle