TEDAŞ ŞUBE MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

 TEDAŞ Müşteriler Şube Müdürü Hasan Akgöl, görevinden istifa ettiğini, CHP saflarında halka hizmet için aday adayı olduğunu söyledi.
TEDAŞ ŞUBE MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ
 Akgöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 24 yıldır TEDAŞ'ta vatandaşlara hizmet verdiği, çalışmaları sırasında kapısının 24 saat vatandaşlara açık olduğunu, hizmet sektöründe önemli deneyimlere sahip bulunduğunu kaydetti.
     Ailesinin çiftçilikle ilgilendiğini, Reyhanlı doğumlu olmasına karşın, Kumlu ve Kırıkhan'da ilişkilerin üst düzeyde olduğunu ifade eden Akgöl, şöyle devam etti:
 

     ''24 yıldır resmi bir kurumda bürokratım. Ailemden ve görevimden aldığım terbiye gereği vatandaşlara hizmet vermeyi hedefliyorum. Görevimden istifa ettim. Bundan böyle CHP saflarında halka hizmet için aday adayı oldum. Hatay'ın yapısını yakından biliyorum. Sorunların çözümü noktasında gereken çabayı göstereceğim. Bilgi, birikim, donanım ve deneyimlerimi Hatay adına değerlendireceğim. Banan güvenenlere layık olacağım. Projelerimi 12 Haziran Pazar gününe kadar tüm halkıma aktaracağım.''
     Akgöl, çağdaş birisi olduğunu, aday olmaması halinde, diğer adaylara destek vereceğini belirterek, ''Ben yok, biz varız sloganıyla CHP'yi tanihi misyonunu düşünerek hareket edeceğim. Dileğim, tüm partilerde tabanın görüşü alınarak aday belirlenmesini daha uygun ve radikal buluyorum'' diye konuştu.