TEKER LATİN DANS SPOR KULÜBÜNDEN BÜYÜK BAŞARI

Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü Adana’daki Salsa şampiyonasına katıldı ve bir 2.lik, iki 3.lük kupası ve toplamda 16 madalyayı Hatay iline kazandırdılar Alkışlar Salsa’cılara

TEKER LATİN DANS SPOR KULÜBÜNDEN BÜYÜK BAŞARI
Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nun hazırlamış olduğu, Türkiye salsa şampiyonası Adana İlinde yapıldı.Türkiye'nin bütün illerinden katılan sporcular kıyasıya mücadele etti. Hatay'ı temsilen Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü, kıyasıya geçen bu zorlu yarışta, katıldığı 26 öğrencisiyle minikler, yıldızlar, gençler ve yetişkinler kategorisinde büyük bir başarı elde etti. Bu yarışmada bir 2.lik, iki 3.lük kupası ve toplamda 16 madalyayı Hatay iline kazandırdılar.
 
Yarışmada minikler 1 kategorisinde, Muhammed Ali Arslan ve partneri Damla Eda Karabaş Türkiye 3.lüğü, Ali Keremoğlu ve partneri Asya Keremoğlu Türkiye 4.lüğü, Derya Tatlıcıoğlu ve partneri Asira Meltem Bozkır Türkiye 5.liği, Minikler 2 kategorisinde; Ali Cemil Arslan ve partneri Ecem Yumuşak Türkiye 4.lüğü, Ali Emir Arslan ve partneri Gamze Keremoğlu Türkiye 6.lığı, Yıldızlar 2 kategorisinde; Erkan Dalyan ve partneri Cemre Su Genç Türkiye 2.liği, Gençler C kategorisinde; Bilalcan Teker ve partneri Çağla Sanem Alan Türkiye 3.lüğü, Muratcan Teker ve partneri Melisa Güzel Türkiye 6.lığı Yetişkin C kategorisinde; Mert Altuncu ve partneri Seval Aslan yarı finale çıkarak büyük bir başarı elde ettiler.Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü Dans Hocası Yeşim Teker, Çok emek verdik çok çalıştık sonucu güzel oldu. Bir sonraki yarışmalarda daha da büyük başarılara imza atmak için daha çok çalışıp başaracaklarını söyledi. Hatayı en güzel temsil ettiğimize inandıklarını dikkat çeken Teker, “Yarışmacılarımla gurur duyuyor onları tebrik ediyorum. Velilerim, Kulüp Başkanı Vahit Teker ve yarışmacılarımıza esnek ve elastikiyetini artırmada Yusuf Unay'a emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.