TEKNİK DİREKTÖR SİLİN:YENİLGİ BİZİ ÜZDÜ DEDİ

LİDER HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖR SİLİN: -''LÜLEBURGAZSPOR'DAN YEDİĞİMİZ TOKAT HEPİMİZİ UYANDIRDI TELAFİ EDECEĞİZ''

TEKNİK DİREKTÖR SİLİN:YENİLGİ BİZİ ÜZDÜ DEDİ
 Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından lider Hatayspor'un dün erteleme maçında Lüleburgazspor'a 4-0 yenilmesinin yankıları sürüyor.
     Hatayspor teknik direktörü Ramazan Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Lüleburgazspor karşısında beklenmedik farklı yenilgi karşısında büyük üzüntü yaşadıklarını, futbolcularla toplantı yaparak dikkatlerinin çekildiğini söyledi.
     Lüleburgazspor'un haklı galibiyetine gölge düşürmek istemediğini ifade eden Silin, şöyle devam etti:
     ''Rakibimiz karşısında çok bireysel hatalar yaptık. Saha ve zemin çok kötüydü. Ama bu olumsuzluk rakibimiz için de geçerliydi. Futbolcular kazanmak için hiç bir gayret göstermedi. Rakibimiz daha çok kazanmak istedi ve bunu başardı. Gerçekten çok üzüntülüyüz. Lidere yakışmayan oyun ve sonuçla maçı kaybettik. Lüleburgazspor'dan yediğimiz tokat hepimizi uyandırdı. Bunu en yakın maçta telafi edeceğiz. Bundan teknik kadro ve futbolcular olarak gereken dersleri çıkartacağız.''
     Silin, İstanbul'da kampa girdiklerini, Hatay'a dönmeyeceklerini belirterek, ''Hafta sonu İstanbul'da Bayrampaşaspor ile karşılaşacağız. Bu maçı mutlaka kazanmak istiyoruz. Kart cezalısı Hakan ile sakatlığı süren Haluk bu maçta forma giyemeyecek'' diye konuştu.