TELEKOM İL İNSAN HAKLARI KUTULUNU KONUK ETTİ

<strong>Hatay İl insan hakları kurulu, her ay yaptığı kurum ve kuruluş ziyaretlerinden birincide, Antakya Telekom m&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml;ne yaptı. Vali yardımcısı İl insan hakları kurul başkanı Mahmut HERSANLIOĞLU başkanlığında ger&ccedil;ekleştirildi.&nbsp;</strong>
TELEKOM İL İNSAN HAKLARI KUTULUNU KONUK ETTİ
 Ocak ayı toplantısına davet edilen İskenderun belediye başkanı adına bilgi işlem müdürü Uğur güneş P0werPoint eşliğinde insan haklarına yönelik çalışmalarla ilgili sunumda bulundu. Konuşmacı İskenderun halkının yaşamlarını kolaylaştırıcı ve insanca yaşamlarını idame etmeleri için birçok projeyi gerçekleştirdiklerini ve daha yeni projelerin hazırlanarak hayata geçirileceğini belirti.
Türk Telekom Notwork müdürü Ahmet BİLGİN, Kurumlarınca vatandaşlara yönelik yapılan hizmetler hakkında kurula sunumda bulundu. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve insanların haber edinme haklarını sürdürmek için yeni projelerin devreye soktuklarını söyledi. Öte yandan bu gelişen teknoloji yeniliklerine rağmen ilimiz genelinde birçok noktada halen İnternet ortamı sağlanmadığı da vatandaşlar tarafından şikayet konusu ediliyor. Fatima CEYLAN, Ayten KARADAL, Nuriye OLGSAR, Fuat ÇELİK isimli vatandaşların başvuruları ayrı ayrı görüşülerek karara bağlandı ve başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesine karar verildi.
TELEKOM İL İNSAN HAKLARI KUTULUNU KONUK ETTİ haberi 29 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1210 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle