"TEMİZYÜREK" AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Antakya’da matbaacılık sektöründe uzun yıllar hizmet veren Temizyürek Group işletmeciliği bünyesinde günlük olarak yayın yapan Hatay Söz Gazetesi, Hatay Gazetesi ve Ufuk Gazetesi’nin imtiyaz sahibi olan Abdullah Temizyürek’in oğlu Mehmet Temizyürek, dün Antik Han Plaza’da gerçekleşen Mevlid-i Şerif töreni ile erkekliğe ilk adımını attı.
"TEMİZYÜREK" AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Hale ve Abdullah Temizyürek çiftinin tek erkek çocuğu olan Mehmet Temizyürek’in sünnet töreni, dün Mevlid-i Şerif ile Atatürk Caddesi’nde bulunan Antik Han Plaza’da görkemli bir şekilde gerçekleşti. Kirveliğini Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’nin yaptığı sünnet törenine Hatay Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı Derviş Kezat, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Mimaroğlu ve Temizyürek Aileleri, akrabaları ve sevenleri katılım gösterdi.Hale-Abdullah Temizyürek’in çocukları Mehmet Temizyürek’in Han Plaza’da gerçekleştirilen sünnet töreni davetlilerin katılımıyla ilk olarak imam Mehmet Karasu’nun Mevlid-i Şerif töreniyle başladı. Mevlid-i Şerif töreni sırasında yapılan dualara eşlik eden davetliler, imam Mehmet Karasu ve arkadaşları tarafından okunan ilahilerle mest oldu. Mevlid-i Şerif töreni sonrası yapılan duaların ardından davetliler Hale-Abdullah Temizyürek çiftini tebrik ettiler. (Haber:İzzet Nazlı)
"TEMİZYÜREK" AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ haberi 11 Temmuz 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine HATAY SÖZ GAZETESİ adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  5640 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle