TERÖR BİR KEZ DAHA BABA OCAĞINA ATEŞ DÜŞÜRDÜ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:12.8px">Hatay&rsquo;da yine y&uuml;reğimiz yandı Diyarbakır Sur il&ccedil;esinde meydana gelen hain saldırı sonucu Uzman &Ccedil;avuş H&uuml;seyin ŞERBET&Ccedil;İ kardeşimizi hemşehrimizi kaybettik.&nbsp;</span>
TERÖR BİR KEZ DAHA BABA OCAĞINA ATEŞ DÜŞÜRDÜ
 Birlik ve beraberlik duygularına en çok ihtiyacımız olan dönemlerde terör örgütü mensupları halkımıza ve beraberliğimize gölge düşürmek amacıyla eylemlerine devam etti. Ama halkımız ve toplumumuz kardeşliğe ve beraberliğe her zaman destek olmuştur bugünde olacağından hiçbir şüphem ve kaygım yoktur. Farklılıkları yüzyıllarca kardeşçe hüküm sürdüğü coğrafyamızda beraberliğimizi bozmaya çalışan herkese kardeş kalacağımızı bir kez daha göstereceğiz. Gün acıda bir olma, gün el ele vererek yaşanan bu acılara son verme günü olsun. Tüm Türkiye’nin başı sağolsun..
 
Mehmet GÜZELMANSUR
CHP HATAY İL BAŞKANI 
TERÖR BİR KEZ DAHA BABA OCAĞINA ATEŞ DÜŞÜRDÜ haberi 02 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle