TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANETLİYORUZ ARTIK YETER!

Hakkari Dağlıca - &Ccedil;ukurca arasındaki karayoluna yerleştirilmiş patlayıcıları temizlemek ve sivil halkın&nbsp; ulaşımına a&ccedil;mak &uuml;zere d&uuml;n bir &ccedil;alışma yapan askeri personel ara&ccedil;larının, ter&ouml;r &ouml;rg&uuml;t&uuml; tarafından yola yerleştirilen uzaktan kumandalı patlayıcıların patlatılması ve ardından kurulan pusu sonucu &ccedil;ok sayıda askerimizin&nbsp; şehit olduğu ve&nbsp; bir&ccedil;ok yaralının bulunduğu haberi bizleri ve &uuml;lkemizi yasa boğmuştur.<br /> &nbsp;
TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANETLİYORUZ ARTIK YETER!
Refah ve mutluluk hepimizin en doğal hakkıdır. Sağduyulu siyasetle tartışmalıyız, çözüm üretmeliyiz. Sesimizi, taleplerimizi; demokrasiyi en üst düzeyde egemen kılarak birbirimize iletmeliyiz. Siyasi çözümler ancak adil ise kalıcı olabilir. Acıyı, acıları yüreğimizde taşıyarak şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Şiddeti ve PKK terörünü lanetliyor ve kınıyoruz. Siyasilerin artık siyasi gelecek adına değil; birlik, beraberlik ve bütün toplumu kucaklayan ülke bütünlüğü adına sağduyulu siyaset  yapmalarını istiyoruz. 
                                                                                                                          Hatay Dişhekimleri Odası
                                                                                                                                Yönetim Kurulu

                                                                                                                        
TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANETLİYORUZ ARTIK YETER! haberi 08 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1575 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle