TERÖRÜ LANETLİYORUZ

<strong><span style="font-size:12pt">Şanlıurfa&#39;nın Suru&ccedil; il&ccedil;esinde bombalı saldırı neticesinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyor, Yaralılara acil şifalar diliyoruz.&nbsp;</span></strong>
TERÖRÜ LANETLİYORUZ

 Bu hain saldırı daha önce Reyhanlı'da yapıldı, bir çok vatandaşımızı kaybettik onların acıları dinmeden seçim zamanında başka bir ilimiz Diyarbakır'da yapıldı. Ardından Suruç ilçemizde yapıldı. Bu yapılan saldırılar Ülkemizin birliğine beraberliğine yapılmaktadır. Terör nereden gelirse gelsin onu kınamalıyız. Çünkü terörün Dili, Dini, Irkı ve mezhebi olamaz. Allahın verdiği canı Allahtan başka kimse almamalıdır. Hiç bir dinde, hiç bir kitapta insanlara katletmek, hunharca öldürmek yazmaz. Herkes elini iki başının arasına koyup düşünmeli, ardından terörü ve teröristleri besleyen ülkeleri, Silah verenleri  lanetlemeliyiz. Ülkemizin huzura, birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. İnsanlar artık kazançlarını bıraktı, sıkıntılarını bir kenara koydular. Tek istedikleri huzur ve mutluluktur.Bizleri birbirimize düşürmek isteyen, Ülkemizi bölmek isteyen, Mezhep ve etnik köken çatışması çıkartmak isteyenlere fırsat verilmemelidir. Her zaman olduğu gibi kenetlenip acılarımızı paylaşmalıyız.

Sabahattin NACİOĞLU

Hatay Turizm Derneği Başkanı

TERÖRÜ LANETLİYORUZ haberi 21 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  2475 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle