THY'DEN 44 TL KAMPANYASI

Türk Hava Yolları (THY) Avrupa'nın en iyi hava yolu seçilmesi nedeniyle her şey dahil 44 TL kampanyası başlattı.
THY'DEN 44 TL KAMPANYASI
 THY Hatay Satış Müdürü Mehmet Murat Gürçay, Büyük Antakya Oteli'nde düzenlediği basın toplantısında, THY'nin 18,8 milyon yolcunun oylarıyla ''Skaytrax'' tarafından ''Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketi'' seçildiğini söyledi.
     THY'nın yakaladığı bu başarıyı yolcularıyla paylaşmak için her şey dahil 44 TL kampanyası başlattıklarını ifade eden Gürçay, ''THY ile kış döneminde seyahat edecek yolcularımız, biletlerini erken almaları durumunda, tüm yurt içi uçuşlarda indirim yaparak her şey dahil 44 TL'ye seyahat edebilecek. Bu indirimden faydalanmak isteyen yolcularımız, biletlerini 31 Temmuz Pazar gününe kadar almaları gerekiyor'' diye konuştu.
 

     Gürçay, THY'nın Hatay-İstanbul uçuşlarında ''Business Class'' olarak uçmanın keyfini, konforunu ve avantajlarını 11 ekim tarihinden itibaren Hataylı yolcuların hizmetine sunacaklarını kaydetti.
     THY'nin kentte haftada üç seferden artık günde üç sefer yapacak duruma geldiğini hatırlatan Gürçay, bu başarının ardından şirketin aldığı kararla Hatay-İstanbul-Hatay seferlerinde businesS class uygulamasının başlatıldığını belirtti.
THY'DEN 44 TL KAMPANYASI haberi 13 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  41110 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle