TİYATROCULARDAN BAŞKAN SAVAŞ VE EMNİYET MÜDÜRÜ KILIÇ'A PLAKET

Antakya'da ''Rahmetli de sollardı'' isimli komedi türü tiyatro oyununu sahneye koyan Kollektif Sanat Topluluğu tarafından Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç'a plaket verildi.
TİYATROCULARDAN BAŞKAN SAVAŞ VE EMNİYET MÜDÜRÜ KILIÇ'A PLAKET
 Meclis Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahnelenen komedi türü tiyatro oyununu yoğun programlarından dolayı izlemeye gelemeyen Başkanı Savaş ve Emniyet Müdürü Kılıç'a plaketleri makamlarına gerçekleştirilen ziyaretler ile verildi.
     Kollektif Sanat Topluluğu Genel Müdürü Salih Kaplan ve Yardımcısı Murat Bölük, Başkan Savaş ve Emniyet Müdürü Kılıç'ı makamlarında ziyaret ederek, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketlerini sundukları belirtildi.
     Savaş, her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduklarını dile getirerek, genç yetenekleri tebrik ederek, belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sportif, kültürel ve sanatsal etkinliklere de destek verdiklerini ve bu alanlarda da başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade etti.
 
 
  
     İl Emniyet Müdürü Kılıç da ülkenin önemli bir sorunu olan ve her yıl yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği ve sakat kaldığı trafik kazalarını konu alan oyunu sahneleyerek, anlamlı mesajlar veren oyuncuları tebrik ettiği kaydedildi.
     Kollektif Sanat Topluluğu adına, Başkan Savaş ve Emniyet Müdürü Kılıç'a oyuna sağladıkları maddi ve manevi katkılardan dolayı plaketleri verildiği bildirildi.
     Tiyatro oyuna sponsor olan Lulutur Turizm Firması sahibi Ebru Cüceoğlu'da, gerçekleştirilen ziyaretlerde hazır bulunduğu belirtildi.