TOBB 70.Genel Kurulu Yapıldı

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) delegeleri,  TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleşen “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 70. Genel Kurulu”na katıldı.
TOBB 70.Genel Kurulu Yapıldı

TOBB 70. Genel Kurulu’na, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, bakanlar, delegeler ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Genel kurula ayrıca, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın TOBB delegeleri olan Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Üyeleri Gazi Osman Ovalı, Sami Ekşi,  Meclis Üyeleri Ahmet Şeniz Melek, Yusuf Ceylan, Ömer Gürbüz ve Mehmet Bulanık, Eşref Taner Özkaya, Süheyl Budak, Erdoğan Ray, Ali Çemtaş, Ertuğrul Doğanlılar ve Genel Sekreter Serdar Yılmaz Saraç   katıldı.Soma ‘da yaşanan felaket için yapılan saygı duruşuyla başlayan Genel Kurul’da konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, özel sektörün gelecekten umutlu olduğunu ifade ederken, yeni bir büyüme modeli ve yeni yapısal reformlara ihtiyaç olduğunu söyledi.? TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Genel Kurul konuşmasına Soma’da yaşanan felaket nedeniyle duyduğu acıyı ifade ederek başladı. Soma’da hayatını kaybeden işçilerin aileleri için başlattıkları yardım kampanyasını vurgulayan Hisarcıkıloğlu, bütün iş dünyasını bir kez daha destek olmaya çağırdı.

TOBB 70.Genel Kurulu Yapıldı haberi 26 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  31740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle