TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ KUSEYRİ AA AJANSINA KUTLAMA MESAJI

Türkiye'nin Milli Mücadele'deki sesini dünyaya duyurmak için Atatürk'ün direktifleriyle 6 Nisan 1920'de kurulan Anadolu Ajansı, 91. yıl dönümünü kutluyor.
TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ KUSEYRİ AA AJANSINA KUTLAMA MESAJI
Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Antakya Ticaret Borsacı Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, yayınladığı mesajında Anadolu Ajansı'nın, kentte, ülkede ve dünyada olan olayları en doğru, hızlı ve güvenli şekilde 91 yıldır kamuoyuna ilettiğini belirtti.
     Kuseyri açıklamasında şunlara yer verdi:
     ''Atatürk'ün talimatıyla kurulan Anadolu Ajansı, ulusumuzun sesini dünyaya duyurmak bakımından önemli bir misyon üstlenmiştir. Doğru ve tarafsız habercilik, demokrasi için büyük önem taşımaktadır. Anadolu Ajansı da ülkemizde en güvenilir haber ajanslarından biri olarak bu görevi yerine getiren önemli kuruluşlarımızdandır. Sorumlu ve ilkeli habercilik anlayışıyla Türk milletinin güvenini kazanan Anadolu Ajansının, bu anlayış çerçevesinde ilkelerinden taviz vermeden, sürekli gelişim bilinciyle hizmetlerine devam edeceğine inancımız tamdır.''
                   
     -ATSO BAŞKANI ÇİNÇİN-
    
     Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Anadolu Ajansı'nın 91 yıldır tarafsız ve ilkeli habercilikle üstlendiği görevi başarıyla sürdürdüğünü belirtti.
     Çinçin açıklamasında şunlara yer verdi:
     ''Kurulduğu günden bu yana tarafsızlık ve ilkeli habercilik özelliğini kaybetmeden üstlendiği görevi başarı ile yerine getirmektedir. Bu vesileyle 91. Kuruluş yıldönümünüzü en içten dileklerimle kutlar, yapmış olduğunuz çalışmalarda emeği geçen tüm kurum mensuplarına sevgi ve saygılarımı sunarım.''