TOKİ Reyhanlı da 464 Konut Yapacak

TOKİ, Hatay'ın Reyhanlı İlçesinde Bir Bölümü Peşinatsız Aylık 100 Tl, Bir Bölümü de Normal Olmak Üzere Aylık Taksitlerle Konut Yapacak
TOKİ Reyhanlı da 464 Konut Yapacak
TOKİ, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bir bölümü peşinatsız aylık 100 TL, bir bölümü de normal olmak üzere aylık taksitlerle konut yapacak.

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, alınan ön kayıtlardan sonra TOKİ 'ye başvuruda bulunduklarını ve olumlu karşılanarak ihalenin de 22 Eylül'de yapılacağını söyledi.

Şanverdi, "Cüdeyde mahallesinde yapılacak konutların sayısı toplam 464 adet olacak, bir bölümü 1+1 olmak üzere peşinatsız konut ile bir bölümü de normal şartlarda 2+1 olmak üzere konut yapılacak. Biz ön kayıtlardan sonra başvurumuzu yaptık. TOKİ tarafından olumlu bulundu. 80 bin metre karelik alanda 464 konut yapılacak. İhalesi de 22 Eylül'de gerçekleşecek. ihalenin tamamlanmasından ve inşaata başlanmasından sonra dar gelirli vatandaşların konutlardan almak için gerekli baş vurularını yapabilecek." dedi.

Başkan Şanverdi ayrıca Bağlar, Esentepe, Değirmenkaşı, Gültepe mahallelerinde de çalışmalarının hızla sürdüğünü sözlerine ekledi.