Topaca Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi’nde.

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:13.3333330154419px">&nbsp;Vali Ercan Topaca, Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi&rsquo;ni ziyaret ederek buradaki esnafla bir araya geldi.</span>
Topaca Antakya Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi’nde.
Gerçekleşen ziyarete Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sunday Balıkoğlu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Faruk Çelik, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hamit Bal, Ticaret İl Müdürü Ziya Yüksel, Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) Genel Sekreteri Onur Yıldız, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı A. Kadir Teksöz ve Mobilyacılar Odası Yönetimi de eşlik etti.
Mobilyacılar İhtisas Sanayi Sitesi’ndeki esnafla görüşen Sayın Topaca, ilimizin ekonomik anlamda Türkiye’nin önemli bir kenti olduğunu, mobilyacılık sektörünün de ilimizin önde gelen sektörlerinden biri olduğunu belirtti. İlimizdeki mobilyacılık sektörünün daha da geliştirilebilmesi için neler yapılabileceğine değinen Sayın Topaca, esnafla görüş alışverişinde bulundu.