Topaca’ya Ziyaretler Devam Ediyor

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman  Vali Ercan Topaca’yı ziyaret etti.
Topaca’ya Ziyaretler Devam Ediyor
 Gerçekleşen ziyarette konuşan Topaca; Belediyelerin halkımıza hizmet etme konusunda çok önemli görevleri üstlendiğini, halkımıza yönelik olarak gerçekleştirilen her hizmetin daha huzurlu bir toplum için vazgeçilmez değerde olduğunu ifade ederek, bu hizmetlerin yürütülmesinde her zaman yanlarında olduklarını belirtti.Defne İlçe Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman da Belediye’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdikten sonra kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Topaca’ya teşekkür ederek, hizmet alanındaki çalışmalarda desteklerini beklediklerini ifade etti.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Vali Ercan Topaca’yı ziyaret etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Topaca, İlimizin çok büyük bir potansiyeli bünyesinde barındırdığını belirterek, bu potansiyeli harekete geçirmede ilçe belediyelerinin de önemli bir rolü olduğunu ve bu konuda yapılacak her türlü hizmette belediyelerimizin yanında olacaklarını söyledi.Samandağ İlçesinde yürütülen Belediye faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Mithat Nehir de kabulünden dolayı Vali Topaca’ya teşekkür etti.
 Vali Ercan Topaca’ya nezaket ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Sn. Dr. Recep Aydın, THY Hatay Satış Müdürü Sn. M. Murat Gürçay ve Antakya Gümrük Müdürü Vekili Sn. Şükrü Tefon da Vali Topaca’yı ziyaret etti.   Gerçekleşen ziyarette konuşan Başhekim ve Müdürler kabullerinden dolayı Vali Topaca’ya teşekkür ederek yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca ise, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek kendilerine görevlerinde başarılar diledi.
Topaca’ya Ziyaretler Devam Ediyor haberi 20 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  37890 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle