Toroslar EDAŞ, Hatay’da 4 büyük proje yapıyor

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(28, 43, 40); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">Toroslar EDAŞ, t&uuml;keticilerine g&uuml;venli, temiz ve kesintisiz enerji sağlayabilmek i&ccedil;in Hatay&rsquo;daki altyapı &ccedil;alışmalarını hız kesmeden s&uuml;rd&uuml;r&uuml;yor.</span>
Toroslar EDAŞ, Hatay’da 4 büyük proje yapıyor

Hatay’ın önemli yerleşim bölgeleri, üniversite bölgeleri ve ana caddelerinde altyapı çalışmalarına hız veren ToroslarEDAŞ, yeni yatırımlarıyla birlikte tüm tüketicilerinin kesintisiz, güvenli elektrik gücüne ulaşmasını garanti altına alacak. Birçok projesini tamamlayan Toroslar EDAŞ, kalan çalışmalarını Ekim ayı ortasına kadar bitirmeyi hedefliyor. Hatay’daki projelerin detayları ise şöyle;Kuzeytepe, Güzelburç, Ottoman, Narlıca, Alazi, Üniversite, Dağıtım Merkezi İrtibat Projesi Anayazı, Derince, Dikmece üniversite bölgelerinde enerji taleplerinin ve yeni yapılaşma doğrultusunda enerji ihtiyacının karşılanmasını ayrıca arızadan kaynaklı kesintilerin azaltılmasını kapsamında yeni kablolar döşendi.Hatay Odabaşı Aydınlatma Projesi Hatay ili Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde, ömrünü tamamlayan yol aydınlatmaları yenilendi. Arsuz Gökmeydanı Projesi Havai hatlardan kaynaklı kesintilerin engellenmesi, arıza geri dönüşlerinin azaltılması, korozyon sonucu aydınlatma verimliliği düşen sistemin yenilenmesi amacıyla; Gümüşkent, Altın Kent, Valilik, PTT Evler, Gizem Kent, Gözcüler Siteleri ve Toplu Konutlar’da havai hatlar yer altına alındı. Aydınlatmaların yenilendiği Altın Kent, Gümüş Otel ve Gözcüler civarındaki bazı mahallelerde havai hatlı şebekeler de iyileştiriliyor.Hatay Harbiye Caddesi Yenileme Projesi Hatay ili Defne İlçesi Sümerler Mahallesi Şükrü Kanatlı Köprüsü’nden, Harbiye Mahallesi Sinanlı Yol Kavşağı ile Mehmet Yeloğlu Köprüsü’ne kadar olan bölümde ömrünü tamamlamış ve tehlike arz eden beton direkler değiştirilerek, galvanizli direklerle yol aydınlatması yeniden yapılıyor. Ayrıca yeni modüler hücreler ve güç artırımı yapılarak temiz kaliteli ve güvenli enerji sağlanmış olacak. Proje 18 Ekim tarihinde tamamlanacak.

Toroslar EDAŞ, Hatay’da 4 büyük proje yapıyor haberi 06 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1510 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle