Tuğgeneral Aktı'nın ziyaretleri

- 39. Mekanize Piyade Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Burhanettin Aktı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ve İskenderun Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.
Tuğgeneral Aktı'nın ziyaretleri
Tuğgeneral Aktı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaretinde, medya mensuplarının toplum adına önemli bir görev üstlendiğini belirterek, basının demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu söyledi.
     İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şehmus Aslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aktı'ya görevlerinde başarılar diledi.

     Aktı, daha sonra İskenderun Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek, Başkan Fevzi Mercanoğlu ile bir süre görüştü.
     Aktı, şehit ve gazi ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, kahraman şehitlerin kendilerine emaneti olan ailelerini ve kahraman gazilere her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.
     Dernek Başkanı Mercanoğlu ise Aktı'ya yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, görevlerinde üstün başarılarının devamını diledi.