Türk Kızılayı’ndan Topaca’ya Ziyaret

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:13.3333330154419px">T&uuml;rk Kızılayı Genel Sekreteri Ayşeg&uuml;l Gen&ccedil; ve beraberindeki heyet, Vali Ercan Topaca&rsquo;yı makamında ziyaret etti.</span>
Türk Kızılayı’ndan Topaca’ya Ziyaret
Ziyarete Türk Kızılayı Genel Sekreteri Ayşegül Genç, Türk Kızılayı Genel Müdür Yardımcısı Mintez Şimşek, Türk Kızılayı Adana Bölge Afet Müdürü Günay Savaşlı, Hatay Kızılay Şube Başkanı Mustafa Sevinç, Türk Kızılayı Hatay Ekip Başkanı Savaş Avcı katıldı.Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, konuklarıyla bir süre sohbet etti. Ziyarette konuşan Sayın Topaca, “Suriyelilerin eğitimi konusunda karşılaşılan sorunların çözümü konusunda karşılıklı görüşmeler yaptık. Valilik olarak burada misafir ettiğimiz Suriyelilerin çocuklarının eğitimi için bazı çalışmalar yapıyoruz. Bu konuda Kızılay'ın da katkıları olacaktır." dedi.Sayın Topaca, Türk Kızılayı Genel Sekreteri Ayşegül Genç’e ve ekibine yaptıkları olumlu katkılar için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.Türk Kızılayı Genel Sekreteri Ayşegül Genç ise, desteklerinden ve kabullerinden dolayı Sayın Topaca’ya teşekkür ettiklerini belirterek, “İnşallah bundan sonraki çalışmalarda elimizden geldiğince hep birlikte çalışacağız. Umarım güzel ve verimli çalışmalarımız devam eder.” dedi.
Türk Kızılayı’ndan Topaca’ya Ziyaret haberi 02 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  4690 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle