TÜRK MİLLETİ`NİN BAŞI SAĞOLSUN

Son günlerde artarak devam eden terör olayları ve birbiri ardına gelen şehit haberleri milletimizin yüreklerini dağlamaya devam ederken, bir acı haberde bugün Hakkari Dağlıca'dan geldi.
TÜRK MİLLETİ`NİN BAŞI SAĞOLSUN
Dağlıca'da iki ayrı zırhlı askeri araca yapılan mayınlı saldırıda çok sayıda  askerimizin şehit olduğu belirtiliyor. Acı habere ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Başkanı Hayrettin ŞAHİN, Türk milletine baş sağlığı dilerken, "Çözüm diyerek bu milleti kandıranlar bunun hesabını vermelidir" dedi. Şahin, "Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde askerlerimize yönelik yapılan haince saldırılar bir kez daha bizleri yasa boğmuştur. İlk gelen bilgilere göre çok sayıda askerimizin şehit olduğu ve bir çok askerimizin de yaralı olduğu ifade edilmektedir. Son bir kaç aydır hızla artış gösteren ve ocaklara yangınlar düşüren terörü ve terör örgütünü lanetliyorum. Bu hainlere çözüm süreci adı altında cansuyu veren ve palazlandıran siyasi iradeyi Türk milleti bir kenara not etmiştir.  Habur'da, Oslo'da, Kandil'de ve her yerde teröristlere çözüm süreci adı altında laf ettirmeyenler, bugün bunun bedelini millete ve milletin evlatlarına ödetmektedirler. Türkiye Kamu-Sen,  "Terörle müzakere değil, mücadele edilir",  "Çözüm değil, ihanet süreci" derken ve Akil adam olmayı reddederken bize vebalı gibi yaklaşanlar bugün yaşananlar için neler düşünmektedirler?"Analar ağlamasın" diye başlatılan bu sürecin bir yutturmacadan ibaret olduğu artık çok net ortadadır. Türk milletinin çözüm süreci adı altında yıllardır oyalandığı, hainlerin ise bu süreçte mevzi kazandığı bir kez daha anlaşılmıştır.Yetkililer artık üzerine düşeni yapmalı, "Terörle müzakere değil, mücadele" yolunu benimseyerek toprağa düşen şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıdır. Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere, Dağlıca'da şehit olan tüm askerlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyorum." 
"Ne Mutlu Türk'üm Diyene"
         
            Hayrettin ŞAHİN
Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Başkanı
Türk Sağlık-Sen Hatay şube Yönetim Kurulu Başkanı
 
TÜRK MİLLETİ`NİN BAŞI SAĞOLSUN haberi 08 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  890 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle