Türk Sağlık-sen Yönetiminden Akıncı'ya ziyaret

Türk Sağlık Sen Hatay Şubesinden yapı-lan açıklamada; Türk Sağlık-Sen Hatay Şube yönetim kurulu olarak Türkiye Kamu Hastaneler Birliği Hatay İl Genel Sekreteri Sayın Ömer AKIN ve yönetim kuruluna tebrik ziyaretinde bulunduk. 
Türk Sağlık-sen Yönetiminden Akıncı'ya ziyaret
Yapmış olduğumuz nezaket ziyaretinde Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenmiş olan yeni sistemde hasta ve personel memnuniyeti kalite standartlarının yükseltilmesi hizmete en kısa sürede ulaşma ve yerinde yönetim konu başlıkları altında yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılmıştır.
 Türk Sağlık-Sen olarak idarenin yapacağı tasarruf ve eylemlerde bu işin sosyal tarafı olan sendikalarla ortak hareket edilmesi, meslek ve sivil toplum örgütü olarak yönetime katılma noktasındaki yararlar aktarılmıştır. 
 Sendika olarak kamu yararına yapılacak her türlü işlemin destekçisi olacağımızı fedakârca çalışan sağlık personelinin mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için olumlu çalışmaların yapılmasına olan inancımızı ve yeni görevlerinde başarılarılar dilemekteyiz şeklinde ifade etti.