TÜRK SAĞLIK-SEN'DEN TOPLANTI

Türk Sağlık-Sen tarafından Hatay'da işyeri temsilcilerine yönelik istişare toplantısı gerçekleştirildi.
TÜRK SAĞLIK-SEN'DEN TOPLANTI
Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Hayrettin Şahin, yazılı açıklamasında, toplantının Harbiye'de Boğaziçi restoranda yapıldığını, konuşmacı olarak Genel Merkez Teşkilatlandırmadan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Kürşat Atmaca ve iletişim uzmanı Nermin Gonca'nın katıldığı belirtti.
     Şahin, etkinlikte kişiler arası iletişimin önemi insanların bir birlerini anlama ve kendilerini ifade edebilmelerine yönelik sunumlar gerçekleştirildiğini kaydetti.
     Sendikalarının ilde ve ülkede siyasi iktidarın yandaşı olmadan sarı sendikacılığı kabullenmeden sendikacılığı doğru biçimde gerçekleştirdiği belirten Şahin, açıklamasında şunlara yer verdi:
     ''Her daim haklının yanında olarak sağlık çalışanlarının menfaatlerini koruyup geliştirerek her geçen gün daha da güçlenerek yoluna kararlılıkla devam edeceği herkes tarafından bilinmelidir.
     Mevki ve makamların liyakat gereği değil de iktidara sadakat neticesinde dağıtıldığı bir ortamda iş bilmez bir kısım kurum yöneticilerinin ben yapıyorsam olur mantığıyla hareket etmesi sonucunda sağlık çalışanları daha az ücret karşılığında çok daha fazla çalışmaya mahkûm edilmiştir. Türk Sağlık-Sen olarak bu durumu kabullenmeyeceğiz.''
TÜRK SAĞLIK-SEN'DEN TOPLANTI haberi 06 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  80900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle