TÜRKİYEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Malatya'da iki askeri uçağın düşmesi ve 4 pilotumuzun şehit düşmesine ilişkin taziye mesajı yayımladı.
TÜRKİYEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Malatya 7. Ana Jet Üssü’nden planlı gece uçuş eğitimi için kalkan iki RF-4E keşif uçağının düşmesi sonucu 4 pilotun şehit olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrendiğini ifade eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci mesajında şunları kaydetti:"Malatya 7. Ana Jet Üssü’nden planlı uçuş eğitimi için kalkan iki jetimizin düşmesi sonucu 4 pilotumuzun şehit olması haberi milletimizi ve şahsımı derin üzüntüye boğmuştur. Görevlerini yerine getirdikleri sırada hayatlarını kaybederek şehit düşen kahraman pilotlarımıza Allah'tan rahmet dilerim. Merhum şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize başsağlığı, sabır dilerim. Türkiyemizin başı sağolsun”

TÜRKİYEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN haberi 25 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  19775 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle