TÜRKOĞLU MEMUR-SEN TEMSİLCİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU‏

<strong>AK Parti Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram T&uuml;rkoğlu, Erzin-D&ouml;rtyol-Payas İl&ccedil;eleri Memur-Sen Temsileri ile D&ouml;rtyol &Ouml;ğretmenevi&rsquo;ndeki kahvaltı programında bir araya geldi.&nbsp;</strong>
TÜRKOĞLU MEMUR-SEN TEMSİLCİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU‏
Memur-Sen Dörtyol İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, Milletvekili Türkoğlu’nun yanı sıra; Memur-Sen Dörtyol İlçe Başkanı Mustafa Düzenli, Memur-Sen Erzin İlçe Başkanı İdris Kamalak, Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy, Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Eray Sarı, AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel, AK Parti Payas İlçe Başkanı Cihangir Yıldırım ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların temsicileri iştirak ettiler.Dörtyol Öğretmenevi’nde gerçekleşen programda açılış konuşmasını yapan Memur-Sen Dörtyol İlçe Başkanı Mustafa Düzenli, ilk olarak Türkoğlu’nun 26. Dönem Milletvekilliğini kutladı. Konuşmasının devamında, Memur-Sen’in Türkiye’nin en güçlü ve en büyük sendikası olduğuna vurgu yapan Düzenli; Türkiye’de 1 Milyon üyeye ulaşarak, Avrupa’nın da en büyük sendikası olmayı hedeflediklerini belirtti. Memur-Sen’in Türkiye’nin birçok kronikleşen sorunlarının çözümünde aktif bir rol üstlendiğine atıf yapan Düzenli; “12 milyon imza kampanyası ile başörtüsü meselesinin çözümünde en güçlü iradeyi Memur-Sen ortaya koymuştur. Memur-Sen Türkiye’de adaletin yanında yer almış, hak ve hakikatin yanında saf tutmuştur” dedi.
Milletvekili Türkoğlu da 1 Kasım seçimlerinde yüksek katkılarından dolayı Memur-Sen’e teşekkürle başladığı konuşmasında; “1 Kasım memleketin istikbal oylaması idi. Siyasi istikrarın yakalanması için oy birliği, kanaat birliği ve aynı yüksek idealler, aynı hedeflere vuruntu şarttı. Aziz Milletimizin iradesi de sizlerin lokomotifliğinde ve gayretinde sandığa güçlü bir şekilde yansıdı” dedi. 1 Kasım seçimleriyle oluşan tabloda güçlü iktidarın iş başına gelmesinin, yeni projelerin, yepyeni plan ve programların hayat bulması ve Türkiye’de her alanda büyük başarılara imza atılarak 2023 hedeflerine ulaşılması açısından önemine vurgu yapan Türkoğlu; “Milletimiz AK Parti’ye TEK BAŞINA, İŞ BAŞINA dedi. Milletimizin huzur ve refahı, devletimizin ebed müddet varlığı için büyük bir aşk ve gayretle çalışacağız. Hükümetimiz kuruldu, güvenoyunu aldı. 2016 yılına dair hükümet programımız açıklandı.  Kamu yararına olan hassas konular var. Kamuoyunun beklentileri var.  Meclis çatısı altında geçici bütçe görüşmeleriyle başlayacak olan maratonda, kısa vadede açıklanan hükümet programımızın yasal alt zeminini hazırlamak adına da yoğun bir mesai harcayacağız” dedi.  Milletvekili Türkoğlu, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla bölgeye planlanan hizmetler ve yatırımlar adına sürekli istişare halinde bulunduklarını sözlerine ekledi.