TÜTÜNCÜOĞLUNDAN ANLAMLI İFTAR

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:11.9999990463257px">Antakya&rsquo;nın tanınmış şahsiyetlerinden Ali Rıza T&uuml;t&uuml;nc&uuml;oğlu, i&ccedil;inde bulunduğumuz Ramazan-ı Şerif dolayısıyla anlamlı bir iftar yemeği verdi.</span>
TÜTÜNCÜOĞLUNDAN ANLAMLI İFTAR
Bir süre önce 10 aylıkken aramızdan ayrılan İrade Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu’nun kızı Esma’nın vefatının 7. gününde Tütüncüoğlu, basın mensupları ve bazı dostlarıyla iftarda bir araya geldi.Tütüncüoğlu tarafından Vali Ürgen Alanı Fatih Caddesinde ki Timotyh’s Cafe’de düzenlenen iftar yemeğine; basın camiasından HGC Başkan Yardımcısı ve Yorum Gazetesi sahibi Sadullah Ergin, AGC 2. Başkanı Hasan Seid Okay, HGC Başkan Yardımcısı ve Asi Gazetesi sahibi Nihat Mazmanoğlu, Özyurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Metin Dingil, İrade Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu, Hedef 2023 Gazetesi sahibi İsmail Saraç, Hatay Büyükşehir Gazetesi sahibi Hikmet Otuzbir, Doğuş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Karahan ile yakın dostları Kazım Çaylı, Adnan Yurdagül, Murat Arıcıoğlu katıldı.
Birlikte yenilen iftar yemeğinin ardından küçük melek Esma ve davete icabet eden tüm katılımcıların geçmişlerinin ruhuna Fatihalar okundu, dualar edildi.Nezih bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinin ardından çaylar kahveler içilirken bol bol sohbet ve muhabbet edildi. İftar yemeğine katılan davetliler, bu güzel ortamı sağlayan Ali Rıza Tütüncüoğlu(na teşekkür ettiler.