Uğur Çirkin son yolculuğuna uğurlandı

İki dönem MHP Hatay Milletvekilliği yapan Turan Çirkin ile Hatay Milletvekili Şefik Çirkin’in kardeşleri Tevfik Uğur Çirkin, İskenderun Çankaya Mezarlığında hazin bir törenle toprağa verildi.
Uğur Çirkin son yolculuğuna uğurlandı
Karaciğerlerinden rahatsız olan ve tedavi gören 63 yaşındaki Tevfik Uğur Çirkin hastanede dün yaşama veda etmişti. Süleyman Turan ve Şefik Çirkin’in kardeşi Tevfik Uğur Çirkin’in cenazesi İskenderun Mehmet Kaptan Paşa Cami’ne getirildi. Turan ve Şefik Çirkin kardeşler ile aileyi acı gününde sevenleri yalnız bırakmadı.
   
 İskenderun Müftüsü Hamdi Kavillioğlu’nun kıldırdığı cenaze namazına Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, CHP Hatay Milletvekilleri, Mevlüt Dudu, Refik Eryılmaz Hasan Akgöl,İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, MHP Hatay İl Başkanı Adnan Akdaş, siyasi parti temsilcileri, işadamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tevfik Uğur Çirkin’in cenazesi ailesi ve sevenlerinin gözyaşları arasında Çankaya Mezarlığına toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.