ÜLKENİN TEMEL SORUNLARI TARTIŞILMALI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan Hatay&rsquo;daki t&uuml;m radyolarda aynı anda ortak yayın ve Hrt Akdeniz TV&rsquo;nin canlı yayın konuğu olarak &ccedil;ok &ouml;nemli a&ccedil;ıklamalarda bulundu.</span>
ÜLKENİN TEMEL SORUNLARI TARTIŞILMALI

Beyzade Fm, Süper Show Radyo, Akdeniz Fm, Dost Fm, Genç Radyo, Melodi Fm, Asya Radyo, Şok Radyo, Mega Fm, Toros Radyo ve HRT AKDENİZ TV’de konuşan Çalışkan” Saadet Partisi, ülkemizde kamplaşmanın en yoğun olduğu dönemlerde tüm kesimlerle her zaman iyi ilişkiler içerisinde bulunarak birliğe beraberliğe vesile olacak işler ve geçmişte de koalisyonlar yapmıştır diyen Çalışkan, “Bugünde yine en çok ihtiyacımız olduğu milli ve manevi değerlerin tahrip olduğu bir zamanda Milli İttifak adı altında milli ve manevi değerlere bağlı dünya görüşümüze en yakın parti Büyük Birlik ile ittifak kurduk” dedi.Bu Milli İttfak maya tuttu diyen Çalışkan, mitinglerimiz diğer dönemlere göre yoğun katılımlı geçiyor. Nerde bir fabrika varsa altında milli görüş imzası vardır” diye konuştu.Diyanet İşleri başkanlığı ile ilgili tartışmaların sorulması üzerine Çalışkan, Toplumdaki tartışmaların odak noktasına diyanetin getirilmesi en büyük yanlıştır diyerek, “Bu tür şeylerin tartışma konusu bile yapılmasın doğru bulmuyorum. Bu olaylara tarafsız olması gerek Cumhurbaşkanı’nın bizzat taraf olması ikinci bir yanlıştır.Bu ülkenin tüm fertleri dini değerlere saygı duyar, ayık olmayan insan bile dine saygılıdır. Bugün sayın Cumhurbaşkanı miting meydanlarında Kur’an-ı Kerimi, o kutsal kitabı otobüslerde sallamasını incitici buluyorum. Taraftarlarınıza mahsus bir şeymiş gibi kullanırsanız. Hiç ayık gezmeye ama dini değerler saygı duyan insanın bile gönlünü kırarsınız. Gezi olaylarında bile ne zaman cami olaya karıştı infial daha da arttı. Bu da yapılmamalıydı. Bugün camilerimiz ve Kur’an-ı Kerim ortak değerlerimizdendir. Bu ülkenin kutsalları, bayrak, vatan, toprak, Kur’an, Cami bunları yıpratmayalım. Yıpratılmasına izin vermemeliyiz, çiğnetmemeliyiz” dedi.gittiğimiz her yerde bize 4 bakan hırsızlık yaptı neden yüce divana gitmedi? Suçlu ise cezasını çeksin, masum ise aklandıklarını bilelim diyor insanlar. Bugün milli gelir 10 bin dolar deniyor. Herhalde 700 milyarlık saat takan bakanımız olduğu için ortalamayı ona göre yapıyorlar. Bugün ülkenin meseleleri İşsizlik, bölünmeler gibi temel sorunlar konuşulmalı. Ama beyefendiler diyanet gibi başka konulara değerlerimizi daha da yıpratacak tartışmalara giriyor, bir birlerine laf yetiştirme peşindeler maalesef. Bu yüzden bu ülkenin gerçek sorunları gündeme gelmeli ve çözüm yolu olarak da Milli İttifak Saadet Partisi mecliste olmalıdır” şeklinde konuştu.

ÜLKENİN TEMEL SORUNLARI TARTIŞILMALI haberi 29 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1845 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle