ÜLKÜ OCAKLARINA YÖNELİK ÖN YARGILARI YIKMAK

Dörtyol Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  Kültür-Sanat etkinliklerine devam ediyor. Ülkücüler ve Ülkü Ocakları ile ilgili toplumda oluşan ön yargıları yıkmak adına kısa film çalışmalarına başlandı.
ÜLKÜ OCAKLARINA YÖNELİK ÖN YARGILARI YIKMAK
Dörtyol Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Türkiye’de alışılmışın dışına çıkarak bir ilke imza atıyor. Dörtyol Ülkü Ocakları Yönetimi, Ülkücüler ile ilgili ön yargıları yıkmak, yanlış bilinen gerçekleri ortaya çıkarmak ve Ailelerin çocuklarını rahatça Ülkü Ocaklarına gönderebilmeleri adına kısa film çalışmasını başlattı. Çalışmaların başlaması Hatay genelinde büyük ses getirdi.Konuyla  ilgili bir açıklama yapan Dörtyol Ülkü Ocakaları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Kaan Mehmet TARHAN, “Dörtyol Ülkü Ocakları olarak hedefimiz ülke çapına yayılacak bir proje hazırlamak. Toplumda maalesef yıllarca yanlış tanıldığımızı ve bize haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Biz de yönetici arkadaşlarımızla kısa film çekme kararı aldık ve bunu hemen hayata geçirdik. Amacımız ailelerin çocuklarını rahatça ocağa gönderebilmelerini sağlamak. Aynı zamanda toplumda oluşan önyargıları yıkmak. Çekimlerimizde bize destek olan herkese sizin aracılığınız ile teşekkür ediyorum.  Filmimizi çok kısa bir zaman içerisinde Sosyal Medya hesabımızdan yayınlayacağız.” Dedi.
ÜLKÜ OCAKLARINA YÖNELİK ÖN YARGILARI YIKMAK haberi 01 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3165 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle