ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN PROJELER

 Hatay Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür VakfI, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor.
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN PROJELER
Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak projeleri hayata geçiriyor. Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Naci Akkaya önderliğinde, gençlere yönelik çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Ebru Kursu ve Bağlama Kursu düzenleyen Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, gençleri bu kurslara katılarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı ve gençlere sanat öğretmeyi hedefliyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Naci Akkaya “gençlerimizin alkol ve uyuşturucunun esiri olmamaları, Vatanına milletine hayırlı bireyler olmaları için Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerin yanı sıra gençlerimiz sosyal ve kültürel açıdan kendilerini geliştirmeleri için, onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak projeleri hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Ebru Kursu ve Bağlama Kursları açtık.
 Hatay Ülkü Ocakları bünyesindeki kurslarımıza katılmak isteyenlerin İl Ocak binamıza başvuru yapması veya özel mesaj yoluyla bizlere ulaşması gerekmektedir” dedi. Türkiye gündemi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Naci Akkaya, Süleyman Şah Türbesi’ne gerçekleştirilen operasyonu eleştirdi. Akkaya “Süleyman Şah Türbesi rezilliğinden kahramanlık çıkartmaya çalışıyorlar, bunu anlamak mümkün değil. Yaşanan bu olay şunu çok net ortaya koymuştur ki: Bir Türbeyi koruyamayıp kaçanlar, yarın herhangi bir şehrimizi aynı gerekçelerle bırakıp kaçabilirler, Allah bunlara fırsat vermesin, tarih bu rezilliğin hesabını er geç soracaktır” diye konuştu. Akkaya son olarak “bizim sabrımızın, vatanın ve Milletin menfaatine olduğunu anlamayan ya da anlasa da sanal erkeklikten vazgeçemeyenlere diyoruz ki: sizi tutan yok, istediğiniz her eylemi, her olayı yapabilirsiniz. Ama çelikten bir disipline sahip Ülkücü Hareketi hiçbir zaman basit oyunlarınıza alet edemeyeceksiniz” dedi.
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN PROJELER haberi 09 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  4300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle