Ümit Günay'dan kilise Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanlığı için CHP’den Aday Adayı olan Ümit Günay, seçim çalışmalarını gerçekleştirdiği ziyaretlerle sürdürüyor.
Ümit Günay'dan kilise Ziyareti
 Aziz Nikola Ortodoks Kilisesi cemaati ile bir araya gelen CHP Aday Adayı Günay, İskenderun’un çiçek bahçesi olduğunu, her çiçeğinde kokusunun ayrı bir güzel koktuğunu belirtti. Aziz Nikola Ortodoks Kilisesi Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri ve Ortodoks Cemaati Ruhani Lideri Dimitri Yıldırım’ın kilise toplantı salonunda ağırladığı CHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Ümit Günay cemaatle ile uzun bir sohbet etti. Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vakıf Başkanı Can Teymur, birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşadığımız bu güzel kentimizi yönetmeye aday adayı olan Ümit Günay’a başarılar diledi.Gösterilen yakın ilgiden ötürü vakıf yönetimine ve cemaat Ruhani Lideri Yıldırım’a teşekkür eden Günay;“İskenderun Çiçek bahçesidir. Her inanca, düşünceye görüşe sahip insanların birlikte kardeşçe yaşadığı yerdir. Kısaca rengarenk çiçekler var burada. Her çiçeğinde kendine has ayrı bir güzel kokusu var” diyerek, bu çiçek bahçesini bozmamak üzere, belediye yönetimine talip olduğunu söyledi.
Ümit Günay'dan kilise Ziyareti haberi 11 Aralık 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  19505 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle