Vakıflar Üyelerini seçti

Hatay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı STK'lardan seçilmek üzere 2 üye Antakya ve Defne Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı STK'lardan 1'er üyesininin seçimi yapıldı.

Vakıflar Üyelerini seçti

Tanışmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı ilyas BAYRAKTAR ve Çekmece Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Kerim GENÇOĞLU Hatay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yeni üyeleri oldu. Ardından yapılan Defne Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Değirmenyolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı  Vecih HARBİYELİ seçilirken. Ertesi  gün seçimi yapılan Antakya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Akcurun Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Dernek Başkanı Ömer YILMAZ seçildi. Yapılan seçimlerde  Divan Heyetine, Hatay Vakfına Yusuf Ceylan Başkanlığında Faruk OTUZBİR ve Mahmut AVCIOĞLU.  Defne Vakfına Ali KILIÇ Başkanlığında Mehmet SULTANOĞLU ve Tevfik ERKEK,  Antakya Vakfına Ahmet DOĞRU başkanlığında M.Ziya TUNCER ve Cabir KAHRAMAN yapılan teklifle seçildi. Divan Başkanları konuşmalarında ortak çıkan açıklama; seçimlerin birlik beraberlik ve kardeşlik içinde olması ve bu birlik beraberliğin ortak kararlardan geçtiğini bu seçimlerde bunun göstergesi olduğu ifade edildi. Seçimleri sıkıntıya geçirme adına Adaylar Hakkında  yapılan son dakika karalama mesajları ve dedikodular seçimin kardeşlik ve birlik içinde geçmesini engelleyemediği gibi bu girişimde bulunanlar ne karşı aday nede seçim salonlarına giremedi.  

Vakıflar Üyelerini seçti haberi 06 Ocak 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  17980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle