Vali Doğan Koronavirüs Tedbirlerini Değerlendirdi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen kabulde Vali Doğan, Dr. Hambolat ile Çin Halk Cumhuriyeti’nin Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen Korona Virüsü (Covid-19) ile mücadele kapsamında ilimizde alınan sağlık tedbirleriyle ilgili durum değerlendirmesinde bulundu.

Vali Doğan, salgınla mücadele de alınan tedbirlere uyulması ve evde kalınmanın önemini vurgulayarak  “Risk grubunda olan 65 yaş üstü büyüklerimiz ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımızda daha etkili olan virüsün, kötü sonuçlar doğramaması için daha dikkatli olmalıyız. Hijyene dikkat edilmesi noktasında özellikle vatandaşlarımıza büyük görevler düşmektedir. Başhekiminden, doktor, hemşire ve temizlik görevlisine kadar her türlü tehlikeyi göze alarak görevleri başında fedakârca, mesai mefhumu gözetmeksizin, özverili ile çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bu süreci birlikte sabırla atlatacağımıza inancım tam” dedi.

Vali Doğan Koronavirüs Tedbirlerini Değerlendirdi haberi 30 Mart 2020 13:09 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup  201 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Vali Doğan Koronavirüs Tedbirlerini Değerlendirdi haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 201 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Vali+Doğan+Koronavirüs+Tedbirlerini+Değerlendirdi Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Vali Doğan Koronavirüs Tedbirlerini DeğerlendirdiVali Doğan Koronavirüs Tedbirlerini Değerlendirdi51 0.0 | 0 Oy