Vali Doğan Öğretmenleri Makamında Kabul Etti

Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve öğretmenlerimizi temsilen bir grup öğretmeni makamında kabul etti.
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Vali Doğan Öğretmenleri Makamında Kabul Etti

 Gerçekleşen kabulde konuşan Vali Doğan, öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. “24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla tüm eğitim camiasının öğretmenler gününü kutluyorum. Eğitim bizim için çok önemli çünkü gayri safi milli hasılamızın büyük bir bölümünü eğitime ayıran bir ülkeyiz. Çağdaş ülkeler seviyesine çıkmanın yine tek yolu eğitime yatırım yaparak gençlerimizi, çocuklarımızı iyi eğitebilmektir. Dolayısıyla biz de devletimizin bütün imkanlarını seferber ediyoruz. Ecdadımız nasıl bu toprakları bize emanet ettiyse bizde bu toprakları çocuklarımıza emanet edeceğiz. Çocuklarımızın uluslararası arenada yarışabilmeleri ve ülkemize daha iyi yarınlara taşıyabilmeleri için daha iyi bir donanıma sahip olmaları gerekiyor. Bunun yolu da siz öğretmenlerimizden geçiyor. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Sizlerin şahsında ilimizde görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyorum.” dedi. 
İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ise öğretmenler günü münasebetiyle ilimiz genelinde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgiler verdi ve kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.
 

Vali Doğan Öğretmenleri Makamında Kabul Etti haberi 26 Kasım 2018 13:36 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup 10800 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori