Vali Doğan’a Ahilik Haftası Ziyareti

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 14-20 Eylül 2020 tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası kapsamında Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı A. Kadir Teksöz ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen kabulde, Ahilik Teşkilatının 13. Yüzyıldan beri Türk esnafının kadim geleneklerini ve davranışlarını gösteren güzel bir gelenek olduğunu ifade eden Vali Doğan, “Ahilik, meslek örgütü olmasının yanında manevi bir terbiye ocağıdır. İlimizde yılın ahisi seçilen İsmail Toklucu’yu tebrik ediyorum. 33. Ahilik Haftasının tüm esnafımıza hayır, bereket ve bol kazançlar getirmesini diliyorum.” dedi.

Başkan Teksöz ise nazik kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek hafta boyunca yapılacak olan etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Vali Doğan’a Ahilik Haftası Ziyareti haberi 15 Eylül 2020 15:29 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup  201 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Vali Doğan’a Ahilik Haftası Ziyareti haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 201 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Vali+Doğan’a+Ahilik+Haftası+Ziyareti Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Vali Doğan’a Ahilik Haftası Ziyareti Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/vali-dogana-ahilik-haftasi-ziyareti-235245 #Vali #Doğan’a #Ahilik #Haftası #Ziyareti #ValiDoğan’a #Doğan’aAhilik #AhilikHaftası #HaftasıZiyareti #ValiDoğan’aAhilikHaftasıZiyareti