Vali Doğan’a Diş Hekimlerinden ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Diş Hekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin ve beraberindeki heyeti kabul etti.

 Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Doğan, Başkan Nebil Seyfettin ve beraberindeki heyete, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri günü ve içinde bulunduğumuz hafta Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olması münasebetiyle Vali Doğan,  “Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, bireylerin ağız ve diş sağlığının korunması ve iyileştirilmesinde, her türlü bakım ve tedavinin gerçekleştirilmesinde, özverili çalışmalar yürüten sizlerin ve sizin nezdinizde tüm Diş Hekimlerinin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü'nü şimdiden kutluyor, mesleklerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Nebil Seyfettin ve beraberindeki heyet ise,  Vali Doğan’a iyi dilekleri ve nazik kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Doğan’a Diş Hekimlerinden ziyaret haberi 17 Kasım 2020 13:29 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Valiliği adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Valilikler sektörüne eklenmiş olup  708 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Vali Doğan’a Diş Hekimlerinden ziyaret haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 708 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Vali+Doğan’a+Diş+Hekimlerinden+Ziyaret Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Vali Doğan’a Diş Hekimlerinden ziyaret Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/vali-dogana-dis-hekimlerinden-ziyaret-235424 #Vali #Doğan’a #Diş #Hekimlerinden #ziyaret #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #ValiDoğan’a #Doğan’aDiş #DişHekimlerinden #Hekimlerindenziyaret #ValiDoğan’aDişHekimlerindenziyaret #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Yerel Haberleri

HATAY ESNAFI BİR HAFTA KAPATMA KARARI ALDI

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdülkadir Teksöz, Pazartesi gününden itibaren gıda ürünleri satan esnaf hariç tüm işyerlerinin bir hafta kapatma kararı aldığını açıkladı.

Mehmet Katırcıoğlu | 04 Aralık 2020 17:34
SEVİLEN MUHTARIN ÖLÜMÜ ÜZÜNTÜ YARATTI

Defne İlçesi Toygarlı Mahalle Muhtarı Ali PARLAKYILDIZ'ın vefatı üzüntü yarattı.

Mehmet Katırcıoğlu | 02 Aralık 2020 12:57
AYAKKABICILARA SANAYİ SİTESİ TOPLANTSI

Hatay Ayakkabıcılar İhtisas Sanayi Sitesi konulu toplantı Antakya Ticaret ve Sanayi Odası toplantı odasında gerçekleştirildi

Mehmet Katırcıoğlu | 01 Aralık 2020 15:08
BİR SAĞLIK ÇALIŞANINI DAHA KAYBETTİK

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsü, mücadelede en ön sırada yer alan sağlık çalışanlarını da etkiliyor.

Hatice Ekmekçi | 01 Aralık 2020 15:01
DİKKAT 02.12.2020 Elektrik Kesintisi

02.12.2020 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler

Hatice Ekmekçi | 01 Aralık 2020 14:48
Türk Anneler Derneği Başkanı İsmet Ertürk’ü kaybettik

Haşim, Fatih, Gönül ile Gökhan Ertürk'ün anneleri, Türk Anneler Derneği Antakya Şubesi Başkanı İsmet Ertürk, yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak hayatını kaybetti.

Hatice Ekmekçi | 25 Kasım 2020 14:20
AFRİN ZEYTINYAĞINI DURDURUN

Antakya Ticaret ve sanayi odası Afrinde getirilerek Hatay da satılan Afrin zeytinyağına karşı bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulundu.

Mehmet Katırcıoğlu | 25 Kasım 2020 14:12
Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı

81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü” kapsamında Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Nejla Çetinoğlu | 25 Kasım 2020 13:46
GARNİZON KOMUTANINDAN AYHAN KARA YA MADALYA

Hatay Has Şirketi yönetim kurulu üyesi İş insan Ayhan Kara Serinyol Garnizon Komutanı Tuğgeneral Orhan Akkurt’u ziyaret etti.

Mehmet Katırcıoğlu | 25 Kasım 2020 13:00
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SAMANDAĞ’DA KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü Samandağ’da törenle kutlandı.

Hatice Ekmekçi | 25 Kasım 2020 12:53