Vali Lekesiz Antakya Gönüllüleri Derneği üyelerini kabul etti

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Antakya Gönüllüleri Derneği Başkanı Mustafa Özal ve üyelerini makamında kabul etti.
Vali Lekesiz Antakya Gönüllüleri Derneği üyelerini kabul etti
Antakya Gönüllüleri Derneği Başkanı Özal, kabulde yaptığı konuşmada, Vali Lekesiz'in kente geldiğinden beri çok önemli projelere imza attığını, bunların yanında dernek olarak kentte gördükleri eksiklik ve sorunlar hakkında bazı önerilerini paylaşmak üzere bu ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.
     Kenti geleceğe daha sağlıklı bir şekilde taşımak için bir sivil toplum kuruluşu olarak kendilerinin de katkıda bulunmak istediklerini ifade eden Özal, bu kapsamda, Hatay'da kültür ve sanatın daha da gelişmesi, trafik sorunun çözüme kavuşmasıyla ilgili çeşitli önerilerinin bulunduğunu kaydetti.
     Özal, kent için geliştirdikleri projeler hakkında bilgiler verdikten sonra, bu öneriler ışığında ilgili kurumlara her türlü katkı ve desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
     Vali Lekesiz ise kentin sorunlarını konusunda çözüm önerileri geliştiren, bu konuda çalışan derneği takdir ettiğini söyledi.
     Konuşmaların ardından Lekesiz, konuklarını faaliyete girecek olan Hatay Kent Müzesini gezdirdi, bu alanda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.