VALİ LEKESİZ DEN EV ZİYARETİ

 ValiLekesiz eşi  Zehra Lekesiz ile birlikte Ovakent Beldesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında, beldede yaşayan 71 yaşındaki Mevlüt Bilgin’i evinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
VALİ LEKESİZ DEN EV ZİYARETİ

 Ziyaret  İl Jandarma Komutan Vekili J.Yb. Eşref Torun, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Beytullah Odabaşı’nın da eşleri ile birlikte katıldığı ziyarette, bir süre önce beyin ameliyatı geçiren Mevlüt amcaya geçmiş olsun dileklerini ileterek sağlık durumu hakkında bilgi alan Vali Lekesiz, Mevlüt amca ile yakından ilgilenen eşi ve çocuklarına da teşekkür etti.4 kız 2 erkek çocuk sahibi olan Mevlüt amca ile eşi 67 yaşındaki Fatma teyzenin yaklaşık 50 yıllık evlilikleri süresince bir kez bile tartışmadıkları bilgisini alan ve bunun sırrını soran Vali Lekesiz’e yaşlı çift, “Sevgi, saygı ve sabır” diye cevap verdi.Aileye kendilerinden herhangi bir talepleri olup olmadığını da soran Vali Lekesiz, “Sevgi, saygı ve huzur dolu bir ortamda bu ülkeye pırıl pırıl 6 evlat yetiştirmişsiniz. Sizlere bunun için de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

VALİ LEKESİZ DEN EV ZİYARETİ haberi 16 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27560 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle