VALİ LEKESİZ EMNİYET MÜDÜRÜ KILICI KABUL ETTİ

Vali Celalettin Lekesiz, Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve diğer yetkilileri makamında kabul etti.
VALİ LEKESİZ EMNİYET MÜDÜRÜ KILICI KABUL ETTİ
  Lekesiz, polis teşkilatının 166. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yapılan etkinliklerin takdir edilecek nitelikte olduğunu belirtti.
     Kamu düzeninin tesisi için geceli gündüzlü çalışan Polis Teşkilatı'nın önemine vurgu yapan Lekesiz, teşkilatın kentte huzur ve güvenin teminatçısı olduğuna işaret ederek kalkınmanın sürdürülebilir olması için huzur ve güvenin şart olduğunu ifade etti.
     Lekesiz konuşmasına şöyle devam etti: ''Teşkilatımız uyuşturucu tacirlerinin güzergahlarını değiştirecek kadar başarılar elde etmiştir. Sadece uyuşturucu değil yasa dışı bir çok oluşumla, karalılıkla mücadelesi devam edecek''
     Ayrıca Toplum destekli Polis (TDP) biriminin hazırladığı projelerin de takdir edilecek nitelikte olduğunu belirten Lekesiz, teşkilatın güvenliğe katkılarından dolayı tebrik ettiğini söyledi.
     Kılıç ise TDP teşkilatının topluma yönelik hazırladığı 18 projeyle Türkiye 2. si olduğunun müjdesini vali Lekesiz ve medya mensuplarıyla paylaştı.