Vali Lekesiz Hataylılara Veda Etti

Valiler Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atanan  Vali Celalettin Lekesiz,  Hatay’a ve Hataylılara veda etti.
Vali Lekesiz Hataylılara Veda Etti
Hatay Valiliği binası önünde kendisini uğurlamaya gelen Hataylılarla tek tek vedalaşan ve helallik isteyen Lekesiz, vedalaşmanın ardından eşi hanımefendi Zehra Lekesiz ve çocuklarıyla birlikte Ankara'ya hareket etti.Vedalaşmaya; Adalet eski Bakanı Hatay Milletvekili Sadullah Ergin başta olmak üzere ilimizin dinamikleri ve vatandaşlar katıldı. 
Duygusal anların yaşandığı vedalaşmanın ardından Vali Lekesiz ve ailesi çiçeklerle uğurlandı.  Lekesiz, Hatay'da yaklaşık 5.5 yıldır görev yaptığını ifade ederek, “Her işin bir sonunun olduğu gibi, her gelenin gideceği gibi, her oturanın kalkacağı gibi bu işin de bir sonu vardı. Kısmet olursa da biraz sonra ayrılacağım. Buraya kadar teşriflerinizden dolayı şahsıma, devletimize gösterdiğiniz nezaketten dolayı, aileme gösterdiğiniz yakınlıktan, destekten dolayı hepinize teşekkür ederim. Hatay ilimiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde çok zenginlikleri ve güzellikleri olan özel bir il. Böylesine özel bir ilde görev yapmanın gururunu, kıvancını, keyfini yaşadım. Böylesi anlarda birşeyler söylemek, duyguları aktarabilmek zor ama çok içten şunu söylemek isterim; gönlümüzün, kalbimizin bir bölümünü burada bırakarak gidiyoruz. Görev yaptığım süre içerisinde gösterdiğiniz yakın ilgi ve destek için tekrar çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.” diye konuştu. Lekesiz, daha sonra ailesi ile birlikte karayolu ile Ankara'ya gitmek üzere Hatay'dan ayrıldı.
Vali Lekesiz Hataylılara Veda Etti haberi 23 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  35515 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle