VALİ LEKESİZ İN BAŞKAN KİMYECİYE VEDA ZİYARETİ

 Beş yılı aşkın süre ile Hatay Valiliği görevini başarıyla yerine getiren ve son yayınlanan valiler kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan  Valis Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye veda ziyaretinde bulundu.
VALİ LEKESİZ İN BAŞKAN KİMYECİYE VEDA ZİYARETİ
Hatay Valisi Lekesiz’i Belediye Hizmet Binası önünde Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personeli karşıladı. Başkan Kimyeci karşılamada Vali Lekesiz’e çiçek takdim etti.Ziyarette açıklamada bulunan Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz duygu ve düşüncelerini şu şekilde belirtti. “ Allah gücünüze güç katsın.  5,5 yıl boyunca iyi niyetle hizmet etmeye çalıştık. Tüm bu sürede sizlerin  ve çalışma arkadaşlarınızın büyük desteğini gördük.
Bu vesile ile sizlere bir kez daha teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu, başarılı hizmetler ve bir ömür diliyorum.” Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci yaptığı açıklamada “ Yeni görevinizde Türkiye’mizin kalkınması, huzuru ve barışı için yapacağınız projelerinizde ülkemize katkılar sağlayacağınıza olan inancımla başarılar diliyor, saygılar sunuyorum.” dedi.Ziyarette Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz’e günün anısına “Antakya Belediyesi’nin 2015-2019 Stratejik Plan” kitabını hediye etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretin sonunda Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personeli hizmet binası önünde ziyaret anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.