VALİ LEKESİZ İŞADAMLARINI KABUL ETTİ

Vali Lekesiz, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Hatay Şubesi Başkanı Av. Sinan Hasan Ertürk ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
VALİ LEKESİZ İŞADAMLARINI KABUL ETTİ
 Gerçekleşen ziyarette konuşan TÜMSİAD Başkanı Ertürk, kabulden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür ederek dernek hakkında bilgi verdi.Merkezi İstanbul’da olan, yurt dışında da şubeleri ve temsilcilikleri bulunan derneğin, 15 binden fazla üyesi ile, en fazla üyeye sahip sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu ifade eden Ertürk, eğitim, kültür ve girişimcilik konularındaki faaliyetlerinin devam edeceği bilgisini verdi. Vali Lekesiz de, bir çatı altında toplanmanın her zaman doğru sonuçlar vereceğini, birlik ve beraberlik anlamında da önemli olduğunu ifade ederek, derneğin hayırlı olması temennisinde bulundu. 
Her alanda olduğu gibi iş dünyasında da günümüzde acımasız bir rekabet olduğuna vurgu yapan Lekesiz, ‘Bu da işadamlarının dünkü alışkanlıkları ile değil günümüzün gerektirdiği şartlarında rekabet edebilmesini zorunlu kılıyor. Bugünü iyi analiz edip geleceği daha iyi kurgulayabilmek düne göre çok daha önemli hale geldi. İşadamlarının olup bitenlerden haberdar olabilmeleri, farklı konularda seminer alabilmeleri, iş dünyasını ilgilendiren gelişmeler konusunda zamanında bilgilendirilmeleri önemli. Bu anlamda da bir çatı altında toplanmak önemli.’ diye konuştu.