VALİ LEKESİZ KIRIKHAN DA

 Vali Lekesiz,  Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası’nda ilçe esnaf odası başkanları ile bir araya geldi.
 
VALİ LEKESİZ KIRIKHAN DA
Toplantıya, Kırıkhan Kaymakamı F.Fikret Çelik, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Kubilay Ayvaz, İlçe Emniyet Müdürü Nadir Örten, İlçe Belediye Başkan Vekili Necati Doğru, Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. İbrahim Cesur ile oda başkanları katıldı.
 
 
Toplantıda konuşan Vali Lekesiz, 
insani gerekçelerle geçici olarak ilimizde misafir ettiğimiz Suriyelilerle Reyhanlı halkını karşı karşıya getirmeye yönelik olarak ilçede yaşanan hain saldırıda 51 insanımızın hayatını kaybettiğini, bir çok konutun ve işyerinin tahrip olduğunu ifade ederek, 'Hepimizi derinden üzen bu olay sonrasında ilçemizin bir an önce eski haline dönmesi ve yaraların sarılması  için yapılabilecek çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, bizlere iletmek istediğiniz sosyal ve ekonomik konulara ilişkin sorunları ve talepleri dinlemek üzere geldik.'  dedi.Toplantı basına kapalı olarak devam etti.
VALİ LEKESİZ KIRIKHAN DA haberi 24 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  51300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle