VALİ LEKESİZ MHP İL VE İLÇE BAŞKANLARINI KABUL ETTİ

 Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, muhteşem zenginliğe sahip kenti, birlik ve beraberlik içerisinde daha iyi noktalara taşımak için çalıştıklarını belirtti.
VALİ LEKESİZ MHP İL VE İLÇE BAŞKANLARINI KABUL ETTİ
Lekesiz, Valilik Brifing Salonu'nda Milliyetçe Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Adnan Akdaş ile Merkez İlçe Başkanı Fedai Yücadal ve diğer ilçe başkanlarını kabulünde yaptığı konuşmada, siyasi partilerin çalışmalarının ilin gelişiminde çok önemli olduğunu söyledi.
     Seçim dönemine girildiğini hatırlatan Lekesiz, bu sürenin barışın ve hoşgörünün merkezi olan Hatay'da en iyi şekilde geçmesini ve demokratik bir şekilde sonuçlanmasını umut ettiğini kaydetti.
     Hatay'ın sahip olduğu özelliklerle muhteşem bir zenginliğinin bulunduğunu ifade eden Lekesiz, ''Birlik ve beraberlik içerisinde kentimizi daha iyi noktalara taşımak için çalışıyoruz. Bu konuda sivil toplum örgütleri başta olmak üzere siyasi partilerimize de büyük görev düşüyor'' diye konuştu.
     Lekesiz, seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesi için önümüzdeki günlerde kentte bulunan siyasi partilere ziyaretler yapacağını kaydetti.
     MHP İl Başkanı Akdaş da, Lekesiz'in kentte yaptığı hizmetleri yakından takip ettiklerini ve gurur duyduklarını, kentin daha iyi noktalara gelmesi ve gelişmesi için üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi.