Vali Lekesiz Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi

Valiler Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atanan Vali Lekesiz ve eşi  Zehra Lekesiz onuruna Ottoman Otel’de akşam yemeği düzendi.
Vali Lekesiz Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi
İlin dinamiklerimin katıldığı, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte; Adalet Eski Bakanı, Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Fuat Çay, MKÜ Rektörü Prof. Dr. H. Salih Güder, Hatay Barosu Başkan A. Sinan Akgöl, Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli, MHP Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Alevi Cemaati adınaAlevi İslam İnancını Yaşatma Derneği (ALİYAD) Onursal Başkanı Nasreddin Eskiocak, Ermeni Cemaati adına Cem Çapar, Ortodoks Kilisesi Cemaati Başkanı Fadi Hurigil, Musevi Cemaati adına Şaul Cenudioğlu, İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, İskenderun Belediye Başkan Seyfi Dingil, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.Daha sonra bir veda konuşması yapan  Lekesiz, “Cennet gibi vatanımızın cennet gibi köşesi Hatayımızın güzel insanları, tayinim çıkması münasebetiyle düzenlenen geceye katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Hoşgeldiniz.”dedi. 
 

“Görev yaptığım süre içerisinde toplumun tüm kesimlerinden destek gördüm. Huzurlarınızda tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Hatay ile ilgili üretilen her projede, her doğru işte yanımızda olan Adalet Eski Bakanı Hatay Milletvekili Sadullah Ergin’e, eski bakanımız sayın Fuat Çay’a, ilimizin değerli milletvekillerine, kaymakamlarımıza, tüm belediye başkanlarımıza, oda başkanlarımıza, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörümüze ve çalışma arkadaşlarına, siyasi partilerimize, meslek odalarına, iş dünyamıza, sivil toplum örgütlerine, değerli basın mensuplarına ve saygıdeğer Hataylılara yürekten teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.”dedi. Yemek sonrasında Vali Lekesiz ve eşi hanımefendi Zehra Lekesiz, konuklarını kapıdan tek tek uğurladı.