Vali Lekesiz Reyhanlı'da

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, bazı incelemelerde bulunmak üzere Reyhanlı ilçesine gitti.
Vali Lekesiz Reyhanlı'da
  Lekesiz, İlçe Kaymakamı Yusuf Güler, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İl Genel Meclisi Üyeleriyle birlikte inşaatı tamamlanan ancak henüz hizmete girmeyen yeni Reyhanlı Hükümet Konağı'nda incelemelerde bulundu.
     Reyhanlı'nın girişinin ilçeye yakışır bir hale geldiğini ifade eden Lekesiz, bu çalışmalarından dolayı Şanverdi'ye teşekkür etti.
     Yeni Hükümet Konağı'nda yapılacak düzenlemelerle ilgili olarak fiziki şartlar elverdiği ölçüde salon sistemi şeklinde, vatandaş odaklı hizmet verecek tarzdaki dizaynın önemine ve gereğine dikkat çeken Lekesiz, ayrıca tüm kurumlarda vatandaşa hizmet verecek birimlerin belli bir standartta ve fonksiyonel olmasına da özen gösterilmesi gerektiğini kaydetti.

     Lekesiz, hükümet konağında yapılan toplantının ardından ilçe merkezinde yöresel mimariyle uyumlu olarak inşa edilen ve hizmet vermeye başlayan ''Sevgili Öğretmenim Anaokulu''nu da ziyaret etti ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
     Okul öncesi eğitim gören çocuklarla bir süre sohbet eden Lekesiz, 0-6 yaş aralığının, insanın öğrendiklerinin yüzde 70'inin kazanıldığı yaş olduğunu kaydetti.
     Lekesiz yapımı devam eden Reyhanlı Barajı inşaat alanında da incelemelerde bulundu.
Vali Lekesiz Reyhanlı'da haberi 24 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  232125 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle