Vali Lekesiz Yayladağı Esnafını Ziyaret Etti

 Vali Lekesiz Kaymakamlar Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Yayladağı ilçesine toplantı öncesinde ilçe esnafını ziyaret ederek sohbet etti, sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Vali Lekesiz Yayladağı Esnafını Ziyaret Etti
Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Esnaf Odası Başkanı, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve diğer ilgililer eşliğinde saat 11.30’da başlayan esnaf ziyareti yaklaşık 3 saat sürdü. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan beyaz eşya ve giyim mağazası, kuyumcu, fırın, lokanta, zücaciye, manav, bakkal ve pastane esnafını ziyaret ederek bir süre görüşen Lekesiz, ayda bir gerçekleştirdikleri Kaymakamlar Toplantısı vesilesi ile esnafa da ziyarette bulunduklarını, varsa sorun ve taleplerini dinlediklerini hatırlatarak, başta sağlık, eğitim, tarım olmak üzere çeşitli konularda yaşadıkları sorunlar ya da talepleri olup olmadığını sordu.
 

Lekesiz, esnafımızın toplumun ‘belkemiği’ olduğunu, bulundukları ile, ilçeye ve bölgeye canlılık getirdiklerini, istihdam sağladıklarını ifade ederek, varsa esnafın sorunlarının çözümü noktasında yasalar çerçevesinde gerekenin yapılacağını ifade etti. 

Lekesiz, ‘Yayladağı bizim gözbebeği ilçelerimizden birisidir. Yayladağı’nı geleceğe daha iyi hazırlamak için kurum ve kuruluşlarımızla birlikte ilçede yürütülen çalışmalar devam edecektir. Tüm ilçe esnafımıza  bölgeye sağladıkları katkılar için teşekkür ederim.’dedi. 
Esnaflar da Vali Lekesiz'e ve beraberindekilere ziyaretten ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler