Vali Lekesiz Yayladağı Esnafını Ziyaret etti

 Vali Lekesiz, Yayladağı ilçe esnafını ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet etti.
 
Vali Lekesiz Yayladağı Esnafını Ziyaret etti
DOĞAKA’nın 41. Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Yayladağı ilçemizde gerçekleştiren Vali Lekesiz, toplantının ardından Osmaniye Valisi  Celalettin Cerrah, Kahramanmaraş Valisi  Şükrü Kocatepe, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Osmaniye Belediye Başkanı  Kadir Kara, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, Yayladağı Kaymakamı  Tolga Polat, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlı, Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Kahramanmaraş Emniyet Müdürü  Metin Aşık, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız ve diğer ilgililerle birlikte ilçe esnafına bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
İlçe esnafı ile sohbet ederek bol kazançlar dileyen Vali Lekesiz ve beraberindekiler daha sonra bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek hal ve hatırlarını sordular. 
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getiren vatandaşlar da, bu tür ziyaretlerin kendilerini onore ettiğini ifade ederek teşekkür ettiler. 
Vali Lekesiz ve beraberindekiler, ilçe programı kapsamında Kaymakamı Tolga Polat ve Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlıyı da ziyaret ettiler.