Vali Lekesiz’den Kahraman Gazimize Ziyaret

 Vali Lekesiz, geçtiğimiz Eylül ayında Kırıkhan ilçemizde terör saldırısı sonucu yaralanan Kd.Bşç. Ahmet Mengilli’yi evinde ziyaret etti.
Vali Lekesiz’den Kahraman Gazimize Ziyaret
 Gerçekleşen ve İl Jandarma Komutanı J.Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Kırıkhan Kaymakam Fecri Fikret Çelik, Kırıkhan İlce Emniyet Müdürü Nadir Örten, Kırıkhan Belediye Başkan Vekili Necati Doğan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Vali Lekesiz ve beraberindekiler ailenin yeni yılını kutladı. 
30 Eylül 2012 gecesi, bölücü terör örgütünün, ses getirecek bir eylem yapmak istediğini ancak bizim sahip olduğumuz teknik donanımlar, birikimler ve Mehmetçiklerimizin kahramanca karşılık vermesi sayesinde terör örgütü mensuplarının bu kez de başarılı olamadığını ifade eden Valimiz Sayın Lekesiz, söz konusu olay sırasında büyük kahramanlık sergileyerek Mehmetçiklerimizin şehit olmasını önleyen ve bu sırada hafif şekilde yaralanan Başçavuş Mengilli’ye gösterdiği kahramanlıktan dolayı teşekkür etti.Vali Lekesiz 3 çocuk sahibi gazi Mengilli’nin çocukları ile de ilgilenerek eğitimleri konusunda bilgi aldı.